facebook twitter Google Plus
Kızlarım İçin 6. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kızlarım İçin 6. Bölüm Fragmanı özeti:

Zülküf Yücel'in senaristliğini yaptığı Kanal D ekranlarına yeni dizisi Kızlarım İçin'in 6. bölüm Fragmanı yayınlandı. Kızlarım İçin 6. bölümüyle 2 ocak salı akşamı saat 20:00'da Kanal D ekranlarında olacak.Yaşar polislerden kurtulmayı başarmış fakat kızları için büyük tehlike yarattığının farkında değildir. Yaşar'ın yaptığı her hamle kızlar için büyük tehlikedir. Onun yüzünden Kumru da sorguya girer. Yaşar kızlarından uzak durmaya çalıştıkça daha da yakınlaşır. Hüma annesinin öldüğünü öğrenince ortalıktan kaybolur.


Kızlarım İçin dizisi her Salı - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kızlarım İçin 6. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kızlarım İçin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kızlarım İçin 6. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kızlarım İçin 6. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kızlarım İçin 6. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kızlarım İçin, Kızlarım İçin fragman, Kızlarım için 6. bölüm fragmanı izle, Kızlarım İçin 6. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kızlarım İçin 6. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kızlarım İçin 6. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kızlarım İçin 6. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kızlarım İçin 6. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kızlarım İçin 6. Bölüm Fragmanı özeti