facebook twitter Google Plus
Kızlarım İçin 13. Bölüm Fragmanı (Final)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kızlarım İçin 13. Bölüm Fragmanı (Final) özeti:

Zülküf Yücel'in senaristliğini yaptığı Kanal D ekranlarına yeni dizisi Kızlarım İçin'in 13. bölüm Fragmanı yayınlandı. Kızlarım İçin 13. bölümüyle 27 şubat salı akşamı saat 20:00'da Kanal D ekranlarında olacak.Yaşar Hüma'nın kendisini affetmesi için her şeyi yapmaya hazırdır. Büyük uğraşlar sonucunda Hümar evine dönmek istediğinde Zübeyir annesini öldüren kişinin babası Yaşar olduğunu söyler. Bu gerçepş öğrenen küçük kız büyük bir yıkım yaşar. Sumru Egemen'le birlikte mutlu bir yola girmiştir fakat elbet ki yine engeller çıkacaktır.


Kızlarım İçin dizisi her Salı - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kızlarım İçin 13. Bölüm Fragmanı (Final) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kızlarım İçin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kızlarım İçin 13. Bölüm Fragmanı (Final) Yorumları (2)
yorum Fatma bm

Hemen BITMESEYDIIII çok güzel bir dizi. OYUNCULAR SÜPERrr.kadroyu çok güzel tutturmuşsunuz.başka yerĺerde görmek umuduyla hepinizi.

yorum Fatma b

Kızlarım icin çok sevdim.oyuncular mükemmel. Hepisi çok güzel oynuyorlar.bitmesine üzülüyorum. Umarım mutlu bir final olur.


Anahtar kelimeler: kızlarım için fragman, kızlarım için fragmanı izle, kızlarım için 13. bölüm, Kızlarım İçin 13. Bölüm Fragmanı (Final) ne zaman yayınlanacak, Kızlarım İçin 13. Bölüm Fragmanı (Final) hangi gün yayınlanacak, Kızlarım İçin 13. Bölüm Fragmanı (Final) hangi kanalda, Kızlarım İçin 13. Bölüm Fragmanı (Final) saat kaçta, Kızlarım İçin 13. Bölüm Fragmanı (Final) neler olacak, Kızlarım İçin 13. Bölüm Fragmanı (Final) özeti