facebook twitter Google Plus
Kızlarım İçin 11. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kızlarım İçin 11. Bölüm Fragmanı özeti:

Zülküf Yücel'in senaristliğini yaptığı Kanal D ekranlarına yeni dizisi Kızlarım İçin'in 11. bölüm Fragmanı yayınlandı. Kızlarım İçin 11. bölümüyle 13 şubat salı akşamı saat 20:00'da Kanal D ekranlarında olacak.Sumru gereken parayı bulmak için elinden geleni yapar. Tanımadığı bir adamın evine gitmeyi bile göze almıştır. Yaşar kızını bir adamın arabasına binerken görmüştür fakat ona engel olamamıştır. Sumru yaptığının bir hata olduğunu anlamıştır fakat biraz geçm kalmıştır. Yaşar kızını emanet ettiği Tayfun'un ihanetini nasıl öğrenecek?


Kızlarım İçin dizisi her Salı - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kızlarım İçin 11. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kızlarım İçin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kızlarım İçin 11. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kızlarım İçin 11. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kızlarım İçin 11. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: kızlarım için fragman, kızlarım için fragmanı izle, kızlarım için 11. bölüm, Kızlarım İçin 11. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kızlarım İçin 11. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kızlarım İçin 11. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kızlarım İçin 11. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kızlarım İçin 11. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kızlarım İçin 11. Bölüm Fragmanı özeti