facebook twitter Google Plus
Kızlarım İçin 6. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Kızlarım İçin 6. Bölüm 2. Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Kızlarım İçin 6. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Zülküf Yücel'in senaristliğini yaptığı Kanal D ekranlarına yeni dizisi Kızlarım İçin'in 6. bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Kızlarım İçin 6. bölümüyle 2 ocak salı akşamı saat 20:00'da Kanal D ekranlarında olacak.Yaşar polislerden kurtulmayı başarmış fakat kızları için büyük tehlike yarattığının farkında değildir. Yaşar'ın yaptığı her hamle kızlar için büyük tehlikedir. Onun yüzünden Kumru da sorguya girer. Yaşar kızlarından uzak durmaya çalıştıkça daha da yakınlaşır. Hüma annesinin öldüğünü öğrenince ortalıktan kaybolur.


Kızlarım İçin dizisi her Salı - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kızlarım İçin 6. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kızlarım İçin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kızlarım İçin 6. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kızlarım İçin 6. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kızlarım İçin 6. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Kızlarım İçin 6. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kızlarım İçin 6. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kızlarım İçin 6. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kızlarım İçin 6. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kızlarım İçin 6. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kızlarım İçin 6. Bölüm 2. Fragmanı özeti